Naše výborné snídaně

Připravujeme kvalitní čerstvé domácí snídaně výhradně ze surovin z domácí produkce kromě kávy a čajů.

Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu v případě potřeby i servírované v naší příjemné moderně zařízené jídelně s úžasným výhledem na hrad Loket.

Kávičku ke snídani Vám připraví automatický kávovar. Používáme výhradně kvalitní 100% Arabicu. Na výběr jsou espresso, long coffe, cappuccino, caffe latte nebo latte macciaoto. Rádi Vám připravíme i kakao, bílou kávu a různé druhy čajů. 

Kromě klasických snídaní se specializujeme i na bezlepkové ( gluten free) bezlaktózové ( lactose free), vegetariánské a veganské snídaně.  
Sortiment snídaně se obměňuje každý den tak, aby hosté s delší dobou pobytu měli vždy na výběr z nové nabídky. Připravujeme snídaně i na přání podle toho, co má kdo rád.

Zpravidla se snídaně skládá z pečiva sladkého, pečiva slaného, vajec na několik způsobů, párečků, slaniny, toastů, šunky, uzenin, ovoce, zeleniny, sýrů, marmelád, medu, nutely, másla, müsli, corny, čokokuličky, výběr semínek (chia, len a pod.), hrozinky, pohankové vločky, jogurty, palačinky popřípadě vafle aj. na své si přijdou všichni. 

Snídaně se podávají od 8.00 do 9.30 hodin v případě potřeby je možno domluvit i jiný čas. 

Podporujeme české firmy a jsme ekologičtí

Podporujeme české firmy

úklid a péči o naše hosty zajišťujeme používáním výhradně českých produktů 
snídaně připravujeme z produktů vyrobených a pokud možno vypěstovaných a vychovaných v českých a slovenských podmínkách a z regionálních zdrojů.

 Jsme ekologický pension

v celém domě je instalované led osvětlení včetně společných prostor, které jsou osvětleny senzorickým led světlem tak, aby se co nevíce šetřilo energií
průtok tekoucí vody ve sprchách je centrálně regulován, aby se maximálně uspořilo co nejvíce vody.
čisté prádlo nám zajišťuje prádelna, která v péči o prádlo používá moderní technologii založenou na energetické úspoře včetně ekologických pracích prostředků
při rozhodování, jakou saunu používat pro naše hosty jsme se rozhodli jednoznačně pro úspornou infrasaunu
v každém společném prostoru pensionu jsou umístěny označené kontejnery na tříděný odpad a jsme velice rádi, pokud se hosté zapojují do třídění.

Adresa 

Hannah Beranová
Československé armády 373/13
357 33 Loket
Czech Republic

Kontakt

Hannah Beranová - Vila Hana
Email: info@vilahana.eu
Phone: +420 603 531 254